PERSONALE

 



Henrik Munch Søndergaard
Forstander
Fællestimer, idræt
forstander@vostrup.dk

 

 



Gitte Møbjerg Jensen
Sekretær
kontor@vostrup.dk
 


Jakob Roswall
Lærer
Matematik, musik, superkor, sangskrivning og komposition
jakob@vostrup.dk


Karen Luise Rindom
Lærer
Dansk, tysk, geografi, historie, samfundsfag, kristendom, billedkunst, sy og design
karen@vostrup.dk

Camilla Thybo Rasmussen
Lærer
Teater, filmværksted, engelsk
camilla@vostrup.dk


Kield Andersson
Lærer
Matematik, biologi, geografi, guitaren, musik, Lyd, lys og sceneteknik
kield@vostrup.dk
 


Lise Schøler Kjær
Lærer
Dansk, engelsk, IIL, sangskrivning og komposition, superkor
lise@vostrup.dk


Marie Louise Henriksen
Lærer
Teater, teaterlaboratorium, den personlige værktøjskasse, stomp
marielouise@vostrup.dk
 



Tina Munch Søndergaard
Lærer
Dansk, tysk, dans, stomp, retskrivning, studievejleder, trivselsfunktion
tina@vostrup.dk

 



Jette Søndergaard
Køkkenleder
koekken@vostrup.dk

 



Ragnhild Hagen
Køkkenassistent
koekken@vostrup.dk



Eva Kolbæk Nielsen
Køkkenassistent
koekken@vostrup.dk



Jens Pedersen
Pedel
pedel@vostrup.dk

popup billede

HAR DU SPØRGSMÅL?

Ring og få en uforpligtende snak på tlf:

97 37 41 88

HAR DU SPØRGSMÅL?